جستجو در سایت
منو
لینکهای مرتبط
آمار سایت
آمار مطالب:
  يک ساعت پيش: 0
  امروز: 0
  اين ماه: 5
  مجموع مطالب: 239
  کل نظرات: 8

آمار بازديد:
  بازديد امروز: 89
  بازديد ديروز: 458
  مجموع بازديدها: 1159441

آمار کاربران:
  افراد آنلاین: 1
  مهمان: 1
  عضو شده: 0
مشخصات سیستم شما
IP شما: 3.238.7.202
سیستم عامل: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
مرورگر شما:
اندازه تصویر:
نوع سیستم: bit

مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاء عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاء بَيْنَهُمْ

محمد پيامبر خدا ، و کسانی که با او هستند بر کافران سختگيرند و با يکديگر مهربان

محمد(ص( شخصیتی که وجود مبارکش در تمام اعصار و قرون قلب زمان بوده و هست. وجودی که منشا خلقت هستی و سرچشمه زلال پاکی و هدایت است.او را محمد نامیدند چون ستوده در آسمانها و زمین است و صاحب خلق عظیم و عصاره خوبی های خلقت است. وجود نازنینش همواره در طول تاریخ کینه توزی دشمنان اسلام را به همراه داشته است چه نقشه ها که برای کشتنش نکشیدند و چه جنگها که بر او تحمیل نکردند و بعد از وفاتش باز ساکت ننشستند و امانت­های گرانقدر ایشان را مورد کینه و آزار قرار دادند:

فقتل من قتل و سبی من سبی واقصی من اقصی". "و به ظلم و ستم گروهي کشته شدند و عده اي هم اسير، و جمعي آواره و دور از وطن و يا از حق خود محروم شدند. "

دشمنان در روزگار امروز که ایادی پلیدشان را از پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) کوتاه می یابند فکر مهجوریت قران را در سر می پرورانند که بارها عمل ننگین و شیطانی قران سوزی حتی از سوی مدعیان دروغین دینیشان بر صفحه تاریخ نقش بسته و روی سیاهشان را منفور و منفورتر ساخته است. اعمال ننگین­شان پایانی و تجارتشان سودی ندارد. در دنیای به ظاهر متمدن امروز داعیه آزادی عقیده، بیان و قلمشان چشمشان را کور و گوششان را کر ساخته است. قلب سیاهشان را یارای پذیرش حقانیت دین الهی اسلام نیست و توهین به پیامبر اسلام را شفایی برای دل بیمارشان و سلاحی برای جلوگیری از گسترش دین مقدس اسلام در دنیای تشنه به معنویت و نورانیت یافته اند.
"
یُرِیدُونَ لِیُطفِئُوا نُورَاللَهِ بِاَفواهِهِم وَ اللَهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَو کَرِهَ الکفِرون" (سوره صف: آیه ۸)
"
کافران میخواهند تا نور خدا را به گفتار باطل و طعن و مسخره خاموش کنند، و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند، کامل و محفوظ خواهد داشت."

آیا فرق میان آزادی عقیده و بیان با توهین به مقدسات ادیان الهی را نمی دانند و یا سناریوی پیامبرکشی صهیونیسم در طول تاریخ، در روزگار امروز به کشتن و از بین بردن نام پیامبران الهی بدل گشته است که یک بار دیگر در اقدامی گستاخانه دست به توهین به پیامبر عظیم الشان اسلام زده اند.

ما دانشگاهیان دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد میاندوآب این اقدام رئیس جمهور فرانسه در توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) را محکوم می نماییم و جامعه جهانی علی الخصوص مسلمانان جهان را به محکومیت و واکنش در مقابل این چنین اعمال ننگین دعوت می نماییم.
(تاریخ:12 آبان 1399 | بازدید:88)


سامانه های فعال

پایگاه شهید امینی
امروز: پنج شنبه، 7 اسفند 1399
خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید و بر روی گزینه‌ی ثبت کلیک کنید .
ایمیل :

نظر سنجی
نظرشما در مورد تغییرات سایت آموزشکده چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تماس با ما