جستجو در سایت
منو
لینکهای مرتبط
آمار سایت
آمار مطالب:
  يک ساعت پيش: 0
  امروز: 0
  اين ماه: 0
  مجموع مطالب: 201
  کل نظرات: 8

آمار بازديد:
  بازديد امروز: 120
  بازديد ديروز: 331
  مجموع بازديدها: 901230

آمار کاربران:
  افراد آنلاین: 1
  مهمان: 1
  عضو شده: 0
مشخصات سیستم شما
IP شما: 3.81.28.94
سیستم عامل: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)
مرورگر شما:
اندازه تصویر:
نوع سیستم: bit
مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاء عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاء بَيْنَهُمْ
محمد پيامبر خدا ، و کسانی که با او هستند بر کافران سختگيرند و با، يکديگر مهربان
محمد(ص)
شخصیتی که وجود مبارکش در تمام اعصار و قرون قلب زمان بوده و هست. وجودی که منشا خلقت هستی و سرچشمه زلال پاکی و هدایت است.  او را محمد نامیدند چون ستوده در آسمانها و زمین است و صاحب خلق عظیم و عصاره خوبی های خلقت است. وجود نازنینش همواره در طول تاریخ کینه توزی دشمنان اسلام را به همراه داشته است چه نقشه ها که برای کشتنش نکشیدند و چه جنگها که بر او تحمیل نکردند و بعد از وفاتش باز ساکت ننشستند و امانتهای گرانقدر ایشان را مورد کینه و آزار قرار دادند:
 "فقتل من قتل و سبی من سبی واقصی من اقصی". "و به ظلم و ستم گروهي کشته شدند و عده اي هم اسير، و جمعي آواره و دور از وطن و يا از حق خود محروم شدند. "

دشمنان در روزگار امروز که ایادی پلیدشان را از پیامبر (ص) و اهل بیت (ع) کوتاه می یابند فکر مهجوریت قران را در سر می پرورانند که بارها عمل ننگین و شیطانی قران سوزی حتی از سوی مدعیان دروغین دینیشان بر صفحه تاریخ نقش بسته و روی سیاهشان را منفور و منفورتر ساخته است. اعمال ننگینشان پایانی و تجارتشان سودی ندارد. در دنیای به ظاهر متمدن امروز داعیه آزادی عقیده، بیان و قلمشان چشمشان را کور و گوششان را کر ساخته است. قلب سیاهشان را یارای پذیرش حقانیت دین الهی اسلام نیست و توهین به پیامبران الهی را شفایی برای دل بیمارشان و سلاحی برای جلوگیری از گسترش دین مقدس اسلام در دنیای تشنه به معنویت و نورانیت یافته اند.
"یُرِیدُونَ لِیُطفِئُوا نُورَاللَهِ بِاَفواهِهِم وَ اللَهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَ لَو کَرِهَ الکفِرون" (سوره صف: آیه ۸)
"کافران میخواهند تا نور خدا را به گفتار باطل و طعن و مسخره خاموش کنند، و البته خدا نور خود را هر چند کافران خوش ندارند، کامل و محفوظ خواهد داشت."

 آیا فرق میان آزادی عقیده و توهین به مقدسات ادیان الهی را نمی دانند و یا سناریوی پیامبرکشی صهیونیسم در طول تاریخ در روزگار امروز به کشتن و از بین بردن نام پیامبران الهی بدل گشته است که یک بار دیگر در اقدامی گستاخانه دست به توهین و تمسخر پیامبر عظیم الشان اسلام زده اند.
ما دانشگاهیان دانشکده فنی و حرفه ای سما واحد میاندوآب این اقدام مجله فرانسوی در توهین و تمسخر پیامبر اکرم (ص) را محکوم می نماییم و جامعه جهانی علی الخصوص مسلمانان جهان را به واکنش در مقابل این چنین اعمال ننگین دعوت می نماییم.
(تاریخ:5 بهمن 1393 | بازدید:1863)


سامانه های فعال
پایگاه شهید امینی
امروز: یکشنبه، 27 مرداد 1398
خبرنامه
برای عضویت در خبرنامه سایت لطفا ایمیل خود را وارد کنید و بر روی گزینه‌ی ثبت کلیک کنید .
ایمیل :

نظر سنجی
نظرشما در مورد تغییرات سایت آموزشکده چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

تماس با ما